نتایج جستجو برای عبارت :

دلتنگی های پررنگ نیمه شب

انشای بسیار زیبای یکی از دوستام، حتما بخونیدش!
مستی به وقت نیمه شب
درست در تکاپو برای یافتنی اوجی دردناک برای این سری که گرمای پرواز بر فراز نوشته را بال بزند و بعد در نقطه ای که انتظارش را ندارید با ترس سقوط آشنا کند.

ادامه مطلب
لبهای قلوه ای و پر رنگ از امتیاز هایی میباشد که قسمت هر کسی نشده میباشد.ولی می شود به راحتی لب ها را پررنگ و قشنگ نمود.ما درین نوشته‌ی علمی راه‌حل های پررنگ کردن لب را برای شما آورده ایم تا شما هم از داشتن لب هایی پررنگ و قلوه ای لذت ببرید.
بهترین مارک رژلبلب های قلوه ای فارغ از جراحی و با یکسری راه‌حل بی آلایشلبهای قلوه ای و پر رنگ از امتیاز هایی میباشد که قسمت هر کسی نشده میباشد.ولی می شود به راحتی لب ها را پررنگ  و قشنگ نمود.ما درین نوشته‌ی
هیچ می‌دانستید هیچ مدینه‌ی فاضله‌ای این ور دنیا وجود ندارد؟ در واقع هیچ‌کجا وجود ندارد!
مدینه‌ی فاضله از تفکر سیاه و سفید می‌آید که القا می‌کند ما در بدبختی و جهل مرکب، ابدالدهر مانده‌ایم و آن ور دنیا همه در بینش عمیق و خوشبختی غلت می‌زنند، که نظام آموزشی ما رفتارنگر و رقابتی و ... است و آن ور دنیا همه انسان‌نگر و نه تنبیه-نه تشویق، که سیستم حمل و نقل ما دیزلی و هندلی است و آنجا ساعت حرکت اتوبوس‌ها از پیش ثبت شده و هرگز یک دقیقه جابجا
هفتاد سالمان که بشود، حسرت چه کارهای نکرده‌ای را خواهیم خورد؟ کدام روزها، ماه‌ها، کتاب‌ها، صداها، فیلم‌ها یا آهنگ‌ها برایمان تداعی‌کنندهٔ اتفاقات و آدم‌های رفته و نرفتهٔ زندگی‌مان خواهند بود؟از کدام روزهای زندگی و جوانی با برق آشکاری در چشم‌ها و تپش پنهان‌نشدنی‌ای در قلبمان یاد خواهیم کرد؟تنها روی نیمکت پارک، خانهٔ خودمان یا خانهٔ سالمندان، در جمع دوستان، خانواده یا فرزندان، در هرکدام از این موقعیت‌ها به چه چیزی فکر می‌کنیم؟
ب های معدود حجم، برای اکثری از زنان نا مطلوب میباشد بنابراین، پروتز و پررنگ سازی لب ها می‌تواند سبب ساز ارتقا حجم آن شود؛ مخصوصا وقتی که سن بالا رفته و چربی کاهش می‌یابد.پروتز لب باعث پررنگ شدن لب گردیده و یکی معمولی ترین رویکرد ها برای ساخت صورت ای بسیار دیدنی میباشد. پررنگ سازی و تقویت لب با نحوه ایمپلنت لب و یا این که پرکننده های پوستی و تزریقی، دیر وقتی میباشد که فیس میگیرد.
بهترین مارک رژلباشخاصی که لب های معدود حجمی دارا هستند، معمولا
آقااااا !! از یک من pms هیچ چی بعید نیست هیچی !! فکر کنید من در ملا عام (جلوی کوثر) گریستم :))))) و خب اصلا نتونستم جلوی خودم رو نگیرم که نگریم. چی است این ناپایداری؟ 
----
بعد این همه گریه کردن بازم یه چیزایی درست نشده! اما خب میدونی چیه؟ در همین لحظه با فونت پررنگ میگم " هر چی که میخواد بشه به تّخمم "
مگر نه اینکه اولین ها همیشه ماندگارترند
پس چطور آخرین شب اردو را یادت به ماندگار ترین مبدل ساخت؟
من و خدا و تویی که نبودی و بودنت پررنگ تر از هر ظهوری ایفای نقش را برعهده گرفته بود
دارم میرم به جایی که ازش کوچ کردم
ولی
ادامه مطلب
بی تردیدً در اشخاص، لب‌ها دیدنی‌ترین بخش فیس به حساب می‌آید. در نگاه اولیه لب‌ها می توانند اشخاص را به‌فیس عمیق و سریع زیر تأثیر قرار دهند، به‌طورکلی لب‌ها در ارتقا زیبایی اشخاص نقش کلیدی ایفا مینمایند. با سپری شد دوران، به‌طور طبیعی حجم لب‌ها و بافت‌های حریم آن کاهش مییابد. این کاهش حجم در اثر کاهش حجم چربی و بافت‌ها تولید می‌گردد که به‌دنبال آن ظواهر لب‌ها کم آب، چروک‌خورده و چرخیده به سمت درون به لحاظ می رسد. حجمی که به ‌مرورزما
حدود ساعت یک و نیم بعد از ظهر بیست و هفتِ اردیبهشت، بعد از بیرون اومدن از دانشکده‌ی «نون»، احساس رضایت کردم. خیلی خیلی عجیب بود. یکی از major conflictهای «ده» سال اخیر زندگیم رفع شده بود و در حال جلو رفتن بودم و نه ساکن. من واقعاً حدود ده سال بود که تقریباً هیچ دستاوردی برام رضایت‌بخش نبود. یک صفحه‌ی سیاه پررنگ با چند تا نقطه‌ی روشن، هنوز راستش متعجبم.
برف بود، کوه بود، سفیدی نتیجه ش بود و چشمهای من به طرز عجیبی خیره بود، و مغزم، داشت تصویر ذخیره میکرد و یه گوشه داشت آروم لذت میبرد، آروم، مغزم آروم بود... 
کوه برید، بریم، وقتیکه برف هست، قشنگ تر از روزای معمول تابستونشه اما، به نظرم دیتاهای کمتری به مغز آدم میده ولی عمیق تر(درک رنگ سفید کمرنگ و پررنگ) و نور معنی بیشتری پیدا می کنه... 
دلم شبیه  آسمونِ ظهرِ تابستون شده. بدون ابر و زشت. منتظر پاییزم که بیاد و یه ذره رنگ بپاشه تو این خراب‌شده. شرشر بارون بباره و گرد و غبارش رو پاک کنه و همه چی پررنگ شه. زرد و نارنجیاش بریزه کف دلم و صدای خش خش بیاد. شاید دوای این آشفتگی بوی نارنگی باشه. شاید دوباره باید از حیاط مدرسه برگ جمع کنم تا دلم خوشحال بشه. نمی‌دونم. فقط اینو می‌دونم که دیگه از دست من  کاری ساخته نیست. من همه چیو سپردم دست تو و پاییز.
آقااااا !! از یک من pms هیچ چی بعید نیست هیچی !! فکر کنید من در ملا عام (جلوی کوثر) گریستم :))))) و خب اصلا نتونستم جلوی خودم رو نگیرم که نگریم. چی است این ناپایداری؟ 
----
بعد این همه گریه کردن بازم یه چیزایی درست نشده! اما خب میدونی چیه؟ در همین لحظه با فونت پررنگ میگم " هر چی که میخواد بشه به تّخمم "
--
شب شنبه:
اینقدر هوا قشنگه که هیچ حدی نداره! واقعا نمیدونم چه طوری اینجا توصیف کنم بارون های یخ زده رو. 
بعد از اینکه تعداد قابل توجهی از انبیاء و اوصیاء و اولیاء رو نام می‌بره و بر اونها درود می‌فرسته، می فرماید اللّهُمَّ اجعَلهُم اِخوانی فیک.. 
اغراق نیست که بگم همینجای دعا دوست داشتم از فرط شوق جان بدم..
+دعای امّ‌داود.
+خداوندا آنها را برادران من در راه خودت قرار بده.
+ راستش اول نوشته بودم از فرط شرم، بعد دیدم حس شوقش برام خیییلی پررنگ‌تر بود. برای همین به شوق تبدیل کردم. این سخاوت امام در دعا و این بلندپروازی بسیااار دلنشین بود برام :)
سی پی یو زد در دستگاه های رایانه ای حکم قلب را در بدن انسان دارد به طوری که فعالیت دستگاه کاملا به این قطعه وابسته است . با پیشرفته تر شدن تکنولوژی گوشی های هوشمند، سی پی یو نیز نقش پررنگ تری را در این دستگاه های الکترونیکی بازی می کند .
ادامه مطلب
دختر بچه‌ای حدودا 8 ساله. تیشرت صورتی ملایم پوشیده و شلوارکی به رنگ صورتی پررنگ که تا روی زانوانش آمده. موهایش لَخت است و تا نزدیک آرنجش می‌رسد. چتری‌هایش او را دوست‌داشتنی‌تر کرده. آیفون را زده و منتظر ایستاده که در را باز کنند. کوله‌ی باشگاه پشتم و استخوان سرشانه‌ام به خاطر تمرین درد می‌کند. در گرمای تابستان زیر مانتو و شلوار و شال عرق می‌ریزم و با خودم فکر می‌کنم که اگر همه می‌توانستیم آزادانه لباس بپوشیم شهر چقدر زیبا می‌شد و دنیا
دلم واسه میم خیلی تنگ شدهخیلی زیاد
این روزها چیزی که کم دارم یکم کنار میم نشستن و آرامش گرفتنه
خیلی با هم فاصله نداریم اما مدتهاست نتونستیم همدیگه رو ببینیم
و میدونی چیه؟ امروز تو راه سلف یکی رو دیدم که خیلی شبیهش بود و مغزم نمیتونست باور کنه که این خودش نیست.یکی دیگه ست.غریبه ست
دیشب هم داشتم به ستاره ام نگاه میکردم و میگفتم کاش زودتر تموم شه این روزهای خاکستری پررنگ ...
کاش روزهای خوب واسه هممون بیان
شادی حق ماست
پیشنهاد می‌کنیم استفاده از سایه‌های براق را کنار بگذارید به‌خصوص وقتی سن بالا می‌رود و به 40 نزدیک می‌شود. هرقدر پلک‌ها مات‌تر باشند، چهره زیبایی بیشتری دارد، با سایه‌هایی براق چروک‌های ریز خودشان را بیشتر نشان می‌دهند.  می‌توانید از یک خط‌چشم براق استفاده کنید.اگر دچار افتادگی پلک شده‌اید و دوست دارید چشم‌های‌تان بازتر و زیباتر به نظر برسد به هیچ وجه زیر مژه‌ها خط‌چشم پررنگ نکشید و تنها خط باریکی بالای چشم به سمت گوشه بیرونی چش
بهترین شیوه استفاده از ریمل

*آیا می دانید برای چه از ریمل استفاده می کنیم ،آیا نحو ه ی صحیح استفاده از ریمل را می دانید ؟ ریمل ، یک روکش است و باعث پررنگ تر شدن مژه ها می شود .

* آیا می دانید چرا از ریمل استفاده می کنیم ؟ریمل باعث جذب شدن افراد به نگاه و چشمان شما می شود .

اما چرا ریمل این خاصیت را دارد ؟

زیرا مژه ها به خودی خود دارای رنگ کم رنگی هستند ، و با زدن ریمل مژه هایتان پرو پر رنگ تر جلوه می کنند البته در بعضی از افراد استثنا
سبحان الذی اسری بعبده لیلا من المسجد الحرام الی المسجد الاقصی الذی بارکنا حوله لنریه من آیاتنا انه هو السمیع البصیر (اسراء آیه 1)
حضور حماسی و پررنگ ملت بزرگ ایران در راهپیمایی روز جهانی قدس اهمیتی دوچندان پیدا کرده است چرا که حکام مرتجع عرب منطقه با دوستی آشکار و رابطه علنی با اسراییل غاصب
ادامه مطلب
در سک سنتی شاهد المان‌های کلاسیک همراه با مبلمان مجلل با تعداد زیاد لوازم تزئینی هستیم. از جمله ویژگی‌های مطرح در خانه‌های طراحی شده به سبک سنتی، می‌توان به استفاده از چوب‌های تیره، پالت‌های رنگی پررنگ، تنوع بافت‌های استفاده شده در طراحی، مبلمان با پارچه‌های بافتنی یا مخمل مانند، ابریشمی و گلدوزی و استفاده از خطوط منحنی اشاره کرد. سبک سنتی ریشه در حساسیت‌های اروپایی در طراحی دارد.
پسته گیاهی نیمه گرمسیری از خانواده آناکاردیاسه و جنس پیستاسیا که با شهرت بی نظیر خود، نام سرزمین ما را در اقصی نقاط دنیا بر زبان‌ ها جاری می‌سازد و در میان همه اقلام خشکبار، به سلطان مغزها شهرت دارد. ارقام پسته ایران یکی از بهترین پسته های دنیا از نظر مزه، طعم و بو است و خشکباری بسیار خوشمزه و بسیار مطبوعی در بین مردم کشورهای مختلف به ویژه در اکثر کشورهای غنی و ثروتمند دنیا با ارزش تغذیه‌ای بسیار عالی محسوب می شود.
اهمیت صادراتی پسته
در حقی
" خواهرشوهر چی کار می‌کنه؟ [همراه با خنده‌ی طعنه‌وار.] "
در راستای سوالاتی که این روزها ازم پرسیده می‌شه؛ باید عرض کنم خدمت‌تون که این چیزا گفتن نداره، ولی در حال برنامه‌ریزی یک قتل تروتمیز هستم. قطعاً تا الان هویت مقتول رو حدس زدین.

پی‌نوشت: واقعاً خواهرشوهرها فشار زیادی ُ تحمل می‌کنن. بیاین تمیز کنیم این تاریخِ خراب‌مون ُ. 
پی‌نوشت دو: لعنتی! این اولین‌باره که یک صفت این‌قدر پررنگ می‌شه که روی اسم‌م سایه می‌اندازه. آه.
پی‌نوشت
یکی از دوستانِ قدیم بعد از وقفه ای تقریبا یکساله،مسیرش به خانه ی مجازی من افتاده،پیام داده که"قبلا بیشتر از شادی مینوشتید،اینجا خاکستری پررنگ شده"!

هرچه به حافظه ام رجوع و مرور میکنم،نمیتوانم تفاوتی میانِ مطالبِ امسال و سال گذشته قائل شوم!
درهرحال نمیدانم،شاید بیشتر از گذشته گردِ غم به این خانه مجازی پاشیده ام!
اگر خاطرتان مکدر میشود با خواندنِ خزعبلاتِ خاکستری تیره،قطع دنبال بزنید :)
"You know, you don't need to grow old to die. I was dying at the age of 20 as a result of no direction and no purpose.
ببین ؛ قرار نیست -الزاما- پیر بشى تا بمیرى. من خودم توى بیست سالگى به خاطر بى هدفى داشتم مى مردم"
Grant Cardone
تک تک سلولای بدنم درد می کنه. اسباب کشی رو هیچ جوره نمی شه بهش با دید خوب نگاه کرد :/ از خونه تکونی هم بدتره لامصب...
زندگیم تو دنیای رویاها خیلی پررنگ تر شده، مثل سی کارد تو کتاب در رویای بابل :| شاید آخرشم مثل اون سرم بی کلاه بمونه... هیوای تصوراتم با خودم خیلی فاصله داره، یکی بای
«نفرت مقدس»
- مبانی ستیز
- برکات ستیز
- مراحل ستیز

نگاه جامع قرآنی به جایگاه کلیدی «دشمن» در نظام خلقت
مقایسه ای بین دو نوع شیطان و شباهتهای اساسی آنها
برکات و فواید ظاهری و باطنی ستیز، که بسیاری آن را یک ارزش بی فایده یا حتی مضر تلقی می کنند!
حاصل زحمت چندین ساله ی دوستان شما در «بیا با هم...»

سطرهای اولیه ی این کتاب در قالب برخی از پست های همین وبلاگ به رشته ی تحریر درآمد. چند سال پیش که دغدغه ی نفوذ و میل به دشمن در سخنان رهبر انقلاب خیلی پرر
بارون کل صورت پنجره رو خیس کرده ، درختای سبز کمرنگ نشاطشونو توی کل خیابون پخش کردن ، بوی خاک و بارون... 
Tirer از همیشه خوشحال تر به نظر میاد ، دفتر عزیزم استاتیرا رو برداشتم و از زیبایی های جهان اطرافم نوشتم 
آهنگ پوبون با صدای بهشتیش پخش میشه و ذهنم خاطرات داشته و نداشته اش رو مرور میکنه 
"من دارم میمیرم، دنیام آتیش گرفت ، وا کن اون چشای آبیتو"
لبخندم پررنگ تر شد 
یاد تمام احساساتم بخیر باد 
یه قلپ قهوه میخورم و به خودم میگم :
دنیا، کاش انقدر بی

اولین ها همیشه ماندگارند!قانون خاطرات می گوید: هر چیزی را که برای اولین بار در زندگی تجربه می کنیم، در ذهنمان تبدیل به یک حفره ی عمیق می شود. حفره ای که هرگز جایش با هیچ خاطره ی دیگری پر نخواهد شد.اولین ها هر چقدر هم کهنه و قدیمی باشند در ذهنمان حک شده اند. آنقدر پررنگ هستند که تمام تکرار های بعد از آن هم نمی توانند خاطراتش را کمرنگ کنند. درست مثل اسم معلم کلاس اول که در ذهنمان پررنگ تر از معلم های دیگر است!اولین ها علایق و نفرت های ما را می سازن
دخترک این روزها حسابی کوآلا شده. 
چسبیده به من و بسی بداخلاق!
فکرمیکنم بخاطر دندون های بالاییش باشه که یکیش در حال بزرگ شدنه..
دیشب با گریه از خواب بیدار شد و شاید یک ساعت تلاش کردیم تا آروم بگیره و بخوابه..
کلا یه هفته ست خواب روز و شب اش حسابی به هم ریخته..
خیلی از این موضوع ناراحتم.. گریه هاش دلم رو کباااب میکنه از بس که سوزناکه :(
نمیدونم مشکلش چیه دقیقا..
بین این همه فکر و دلمشغولی و کارهای خونه و بیرون، بخش "مامان" وجودم از همه پررنگ تر و حساس ت

بین ریک اند مورتی و دیس‌اِنچنتمِنت، من قطعا دیس‌اِنچنتمِنتو انتخاب میکنم! 
   یکم معنی، یکم خوشگذرونی، یکم خندیدن بدون اینکه کاملا چندشت بشه:/
   +لوسی (لوسیفره مثلا! - جیفِ بالا) شخصیت مورد علاقه‌ی منه.
   بین (دخترِ) پررنگ‌ترین نقشو داره اما لوسی واقعا سرگرم کننده‌س^-^
صبح،یک جور خوبی هوا خوب بود.
از طلوع آفتاب گذشته بود اما،گنجشک ها درست شبیه به دقیقه های پیش از طلوع آفتاب،غوغا می کردند و در هیاهو بودند.
آسمان،ابری-آفتابی بود و تا ابرها کنار می رفتند،آسمان تمامیتِ آبی خود را به نمایش می گذاشت.از آن آبی های پررنگ و پاک.
حس می کردی،انگار بهار فقط دو کوچه با خانه تان فاصله دارد.
حالا ساعت حوالی 15 است و دارد برف می بارد ... 
حالا که دوباره غرق ادبیات دهه چهل و پنجاه شده‌ام، یادت توی ذهنم پررنگ‌تر شده، تو که عجیب پر از بوی و شور و حال آن دوران بودی. حالا خیلی وقت است حرف نزدیم و شاید دیگر حرفی هم نمانده...
میم
آدم تصور نمی‌کند دوستی‌ها چقدر زود تمام می‌شود، آدم گاهی ناخواسته رنج می‌دهد و بعد تنها غصه و سوگواری برایش می‌ماند. من دلتنگ روزها  و صحبت‌های هستم که دیگر برنمی‌گردد و دیگر اتفاق نمی افتد و این غم‌انگیز است، خیلی خیلی 
نمی‌دانم با دنیای چشم بادامی‌ه
بیماری های پوست:خشکی پوست، سوزش وخارش، زیاد و پررنگ شدن خالهای بدن، لکه های سیاه و قهوه ای در پوست، سیاهی زیر چشم ها، لکه های دوران بارداری، اگزما، میخچه، زگیل، زونا، ترک پاشنه پا، پسوریازیس (صدف)، لیکن پلان، پمفیکوس ولگاریس
ادامه مطلب
جایی خونده بودم که زن ها بدون معشوق بودن ودلبر بودن برای کسی معمولی هستن!

مخالف این جمله بودم ، مگه میشه زنی که هنرمنده و معشوق کسی هم نیست معمولی باشه؟؟

مگه میشه یک مادر مهربان معمولی باشه؟

مگه میشه زنی که سیاست مداره معمولی باشه؟؟

یک "نه" قاطع جوابش بود.

کلمه معمولی درون جمله به حدی برام پررنگ بود که متوجه نبودم میشه جوردیگه خوندو برداشت کرد
ادامه مطلب
رسما خسته شدیم و بریدیم تو خونه !!
پاهام‌ رسما صداشون دراومده از این حجم‌ از خونه نشینی!!
ذهنم از همه بدتر :|

+
درسته کرونا بوده و خونه نشینی ولی رفاقت ها روز به روز  پررنگ تر  از قبل شده اینمدت خدا رو شکر
مرسی از یلدا جان ، ۲۲ فوریه عزیز، پری عزیز ، یسنا سادات عزیزم ، گلاویژ جان ، فرشته مهربونی ها ، نسرین عزیز، مریم خورشید شب ، مرضیه عزیز، فاطمه عزیز ، ثریا شیری نازنین ، یاقوت بانوی دوست داشتنی

مرسی از همتون‌:) مرسی که هستین

++
آقایون بیان رو ه

درباره فصل اولش گفتم که چقدر خوب بود. باید بگم فصل دوم فوق العاده بود. هیجانش حتی چند سر و گردن از فصل اولش بیشتره.تو بعضی سکانسا من به جای کاراکترها از شدت ترس و هیجان نفس کم میاوردم. روند اتفاقات به شدت سرعت گرفته و اصلا نمی شه وسطش پلک زد و درست جایی که فکر می کنی یه چیزی تموم شده در واقع آغاز یک اتفاق دیگه است! 
کسایی که خیلی روحیه لطیف دارن دورشو یه خط قرمز پررنگ بکشن. یعنی همینجوری خون می پاچید به در و دیوار و سر و صورت! اما طرفداران
لبریز از حرف که نه، لبریز از بروز احساساتم. دوست دارم حس های درونی ام را که شاید خیلی هم عمیق نباشد را با جملات یا شعر های جگرسوز با دیگران به اشتراک بگذارم. اگر کانال تلگرامم شلوغ تر بود یا نه همین کانال بود اما تلگرام را پاک نکرده بودم. یا اینستاگرام و.. را پاک نکرده بودم الان توی یکی دو تا از آن تریبون های غم، مثلا می‌نوشتم: "یاد عبور ماه از آن کافه ها به خیر/ از یاد رفت قصه‌ی ما، یاد ما به خیر" یا چه میدانم آهنگی را استوری می‌کردم که می‌خواند
دنیای چنل نویسی رو اینروزا بیشتر ترجیح میدم ولی ازونجایی که خیلی مودی ام، هرازگاهی وب نویسی هم بد نیست:)) فک کنم سر جمع ٧-٨ تا وب باشه که تو بلاگفا میخونمش که اونم همشون خاموشه. ماهیشی که درست تو بازه ای که داشت جا میفتاد اسمش و رفیقاش بیشتر میشدن هی، کنار کشید و خیلیا رو از دست داد. اگه بخوام منفی نگر نباشم عوضش به جای مجازی، آدمای دنیای واقعیم رو پررنگ کردم و بیشترشون میکنم. از یه جایی به بعد این حرف که گفتن انقدر به مجازی ها بها نده رو خوب فهم
هرچه تاریخ ایران را مطالعه می‌کنم، تقسیم‌بندی‌های جامعه‌شناسان، بیشتر زیر سوال میرود!
دور کیم می‌گفت در جوامع سنّتی، نظم مکانیکی و در جوامع مدرن، نظم ارگانیکی حاکم است!
امّا در عصر صفوی و قاجار که مدرن اوّلیه به حساب می‌آیند، هرچه به شهرها و مراکز پیشرفت، نزدیک‌تر می‌شویم، دین حضور پررنگ‌تری دارد(نظم مکانیکی) و هرچه به روستاها نزدیک‌تر می‌شویم، از لحاظ عقاید و سنّت‌ها، آزادی بیشتری وجود دارد.(نظم ارگانیکی)

برای مطالعه‌ی جنبه‌ها
اگر حوصله خواندن ندارید فقط بخش‌های مشکیِ پررنگ را بخوانید.
قال انّک لن تستطیع معی صبرا
و کیف تصبر علی ما لم تحط بی خبرا
قال الم اقل انّک لن تستطیع معی صبرا 
قال الم اقل لک انک لن تستطیع معی صبرا
فقط خدا کنه کار به "هذا فراق بینی و بینک" نکشه...
پ.ن: در جمهوری اسلامی ایران، اونقدری که از حزب‌اللهی (یا همون مذهبی‌های) بی‌بصیرت ضربه خوردیم، از سلطنت‌طلب و برانداز‌ها ضربه نخوردیم.پ.ن.۲: پروژه نفوذ رو جدی بگیریم.

*** یا صاحب الزمان، ادرکنی. از امر
رفتم خرید
دارم تغییر میدم ولی آروم
دوستم میگفت به نظر میرسه حالم خوب نیست، عین آدمی شدم ک نمیدونه چی میخواد،دیگه مثل قبل شاد نیستم و از چشمام شیطنت نمیباره
بابام میگه چرا انقدر روژ های پررنگ میزنم منم گفتم دوست دارم دوست دارم دوست دارم
در حقیقت خودمم نمیدونم چی میخوام
کلا از اولی ک من شروع کردم دنیا رو شناختن نمیدونستم از دنیا چی میخوام
اینو صدبار تو وبلاگم گفتم
حالا اینکه هرکی از راه میرسه اینو ب من میگه یعنی از قیافم میباره ک نمیدونم دقیق
گربه موکوتاه بریتانیایی

بریتیش شورت هیر یا گربه موکوتاه بریتانیایی هم با ظاهر فوق‌العاده زیبا و خاصی که داره یکی از بهترین نژاد گربه در ایران و دنیاست. گفته می‌شه که اولین بار در قرن اول میلادی این نژاد گربه رو به انگلستان آوردن و از اون موقع گربه بریتیش همدم و دوست آدم‌ها بوده.
در طول سال‌ها و بر اثر ترکیب نژادی گربه بریتیش با گربه پرشین، تغییرات مطلوبی در ظاهر این گربه به وجود اومده و باعث پشمالوتر شدن و زیباتر شدن این نژاد شده.
گربه بر
 رنگ مناسب برای رژ لب
انتخاب یک رنگ مناسب نیز به همان اندازه نحوه رژلب زدن مهم است، برای مثال شما می توانید همیشه از رژلب قرمز استفاده کنید، به شرط آن که یک سایه مناسب برای آن انتخاب کرده باشید، اگر شما دختری دارای پوستی با زمینه صورتی هستید با انتخاب رژلب قرمز گیلاسی عالی به نظر خواهید رسید، اگر دارای پوستی با زمینه زیتونی هستید از رژلب قرمز استفاده کنید، رنگ های قرمز پررنگ برای دختران با پوست تیره عالی هستند.
ادامه مطلب
تزئین با مرجانوقتی Pantone Living Coral را برای سال 2019 رنگ خود اعلام کرد ، ما بسیار خوشحال شدیم. مرجان نه تنها یک رنگ پر جنب و جوش ، بازیگوش و شاد است ، بلکه به طرز شگفت آور همگانی است - و به نظر ما ، از آن استفاده نمی شود. بسیاری از دکوراسیون های منزل از رنگ های جسورانه و پررنگ خودداری می کنند ، زیرا می توانند تهدیدآمیز باشند ، اما ما اطمینان داریم که تقریباً در هر اتاق خانه خود دوست دارید دکوراسیون با مرجان را تزئین کنید.
ادامه مطلب
طراحی بدنه جذاب و مدرنچراغهای پرتو پررنگ و پررنگ ، ظاهری کاملاً تهاجمی و تهاجمی به خودرو می بخشد. لوگوی بسیار بزرگ پژو در پنل جلویی حس قدرت را به خودرو می بخشد ، در حالی که طراحی ویژه سپر جلو با سوراخ های تهویه بزرگ آن و دو چراغ مه در دو گوشه سپر طراحی پژو 207i باعث می شود 206 در مقایسه با آن بسیار چشمگیر باشد. از 206 تغییر می کند. شاید اگر طراحی چراغ دیگر و چراغهای نسبتاً اصلاح شده با پژو 206 مقایسه نشود ، شاید تشخیص پژو 207 از طرفین دشوارتر نباشد. چرخ ه
به نام خدای مطهره
امروز اولین روزیه که میخوام به عشق پوتت بنویسم.
چند روزی تا شروع ماه مهر و ورود به فصل زیبای پاییز نمونده. و البته اولین سال کاری من. آن هم به عنوان یک معلم. یک فرهنگی. یک شخصی که خیلی خیلی از خودم انتظارات بالا دارم و..

صدالبته که نقش پوتت بسیار پررنگ هستش.. در تمام پیشرفت هام.. خب هدیه ای از جانب خداونده
اینجا خواهم نوشت برای .. به عشق مطهر..
و مطمئنم خاطرات درس عبرت های بسیاری توی خودش داره..
ان شاالله

98/06/23

یه خاطره پررنگ من از کودکیم دارم.یه دوستی بود که موقع فوتبال بازی کردن دو تا تیردروازه گل‌کوچیک داشت که با کمک بچه‌ها میاورد چند تا خیابون اونورتر فوتبال بازی می‌کردیم. یه بار سر یه مسئله‌ای بچه‌ها با این دعوا کردن دروازه‌هاشم پرت کردن سمتش. تنهاترین شده بود عملا، من کمکش کردم دروازه‌هاش رو تا خونه برد، اونم خیلی ازم تشکر کرد. ولی حس اون لحظه‌ای که همه چیز جلوی چشمش خراب شد، استیصالش وقتی دروازه‌ها رو انداختن سمتش و جوش یه طرف یکی از در
در ایام نوروز که صله رحم جلوه ی دیگری می یابد و کمی پررنگ تر می شود باید گفت که در این ایام سخنان بی اساس و شایعه رونقی بیش از پیش میابند.
قرآن کریم در مورد روش برخورد با شایعه ها به ویژه آن شایعاتی که شرف و آبروی مؤمنان را هدف قرار داده است، چنین می فرماید: 
ادامه مطلب
وقتایی که میگه «پاشو بپوش کارت دارم» میفهمم قراره یه دور اساسی سرویسم کنه. 
امروز زیر شرشر بارونی، دستامو سفت گرفته بود. من از بارون بدم میاد. هی سرمو مینداختم پایین که صورتم خیس نشه. هی کفشا سرگردونمو نیگا میکردم، هی میگفت سرتو بیگی بالا! درختا برا خاطر جناب عالیه که سبز شدن. 
گفتم: امر بفرمایید. گوشمون با شماست حضرت مهر.
گفت: نقطه ضعف تو میدونی چیه؟ نقطه ضعفت آدمان: وقتی میبینی هر آدمی یه نقطه ضعفی داره! یکی بیشعوره، یکی لاشیه، یکی نامهربونه
در دنیای صنعتی امروزی همه چیز بر پایه اقتصاد می‌چرخد و می‌توان گفت جنبه اقتصادی و مالی مسائل تا حدودی پررنگ‌تر از زوایای دیگر شده است. درواقع هرکسی اگر مسئولیت یا کاری را به عهده می‌گیرد در قبال آن انتظار دریافت حق‌الزحمه‌ای را دارد تا به سبب آن بتواند گذران زندگی کند. این پررنگ شدن و اهمیت پیدا کردن تا جایی است که اگر کسی بی‌چشمداشت کاری را انجام دهد با تعجب دیگران روبه‌رو خواهد شد، البته در میان این همه آدم‌هایی که اهل حساب و کتاب‌ان
می دونی لحظه ها خوب و بد توی زندگی همه آدما زیادن. ولی شاید خاصیت آدمیزاد همینه، این که خط تلخی توی ذهنش پررنگ تر میمونه از خط شادی های ناب روی قلبش. اینه که وقتی بر میگردم و 98 رو نگاه میکنم، تلخیش، اشک رو از چشام میریزه بیرون ولی وقتی دقیق تر نگاه اش کنم؛ قبل هر تلخی، بعد هر تلخی و گاها توی هر تلخی ای، یک خوشی عمیق، یک دست آورد خاص شخصی بوده که حیف ندیده گرفتنش، حیفه که بعدا توی پرونده ی 98 خوبی ها فدای بدی ها بشن. 
اینه که تقویم 98 رو گذاشتم جلوی ر
می دونی لحظه ها خوب و بد توی زندگی همه آدما زیادن. ولی شاید خاصیت آدمیزاد همینه، این که خط تلخی توی ذهنش پررنگ تر میمونه از خط شادی های ناب روی قلبش. اینه که وقتی بر میگردم و 98 رو نگاه میکنم، تلخیش، اشک رو از چشام میریزه بیرون ولی وقتی دقیق تر نگاه اش کنم؛ قبل هر تلخی، بعد هر تلخی و گاها توی هر تلخی ای، یک خوشی عمیق، یک دست آورد خاص شخصی بوده که حیف ندیده گرفتنش، حیفه که بعدا توی پرونده ی 98 خوبی ها فدای بدی ها بشن. 
اینه که تقویم 98 رو گذاشتم جلوی ر
نقد فیلم خانه‌ ای در خیابان چهل و یکم؛ 
کارگردان‌های بزرگ زیادی در سینمای ایران وجود دارند که کارشان را از دستیاری دیگر کارگردان‌ها آغاز کرده و پس از سال‌ها تلاش در پشت دوربین به عنوان دستیار یا سایر پست‌های اجرایی که کمتر دیده می‌شوند، با نخستین فیلمشان رسماً اعلام استقلال وجودی نموده‌اند.
حمیدرضا قربانی هم یکی از همین دستیاران سابق و کارگردان‌های امروز است که نقطه پررنگ و درخشان کارنامه او، تا پیش از ساخت نخستین فیلمش یعنی «خانه‌
باید بگم
از سخت ترین روزهای زندگی
اوقاتیه که همسر فشار کاریش زیاده
و همه زندگی مون میریزه به هم!
از افت شدید روابط عاطفی گرفته تااا خستگی های جسمی و عصبی شدن ها و ..
بخصوص از بعد تولد دخترک..
اینجور وقت ها خیلی احساس تنهایی میکنم..
و همه ی این احساسات منفی فقط برای منه.. 
دو روزه دارم فکرمیکنم این مدت همممش به همسرجان گیر دادم..چقدر سر چیزای الکی با هم بحث کردیم.. موضوعات پیش پاافتاده ای که تفاهم نداشتن توشون هیچ اهمیتی نداره.. اون ها برام پررنگ شد
آرایش گونهاگر بخواهیم یک عنصر مهم در زیبایی چهره را نام ببریم باید به گونه ها اشاره کنیم. بسیاری از افراد تمایل به داشتن گونه هایی جذاب هستند. به شکلی که عده ای از آنها خود را به دست تیغ جراحی می سپارند. خبر خوش این است که می توانید با گریم نیز برجسته سازی گونه های خود را انجام بدهید. لازم به ذکر است گریم هم خیلی آسان نیست. بایستی مهارت های لازم را داشته باشید که در ادامه درمورد آن صحبت کرده ایم. درنظر گرفتن نوع پوستحتما به نوع پوست خود توجه کنی
اگر حوصله خواندن ندارید فقط بخش‌های مشکیِ پررنگ را بخوانید.

قال انّک لن تستطیع معی صبرا
و کیف تصبر علی ما لم تحط بی خبرا

قال الم اقل انّک لن تستطیع معی صبرا 

قال الم اقل لک انک لن تستطیع معی صبرا

فقط خدا کنه کار به "هذا فراق بینی و بینک" نکشه...
پ.ن: در جمهوری اسلامی ایران، اونقدری که از حزب‌اللهی (یا همون مذهبی‌های) بی‌بصیرت ضربه خوردیم، از سلطنت‌طلب و برانداز‌ها ضربه نخوردیم.
پ.ن.۲: پروژه نفوذ رو جدی بگیریم.

ادامه مطلب
هر روز می گذشت و جنگ من با خودم بیشتر می شد.نمره های پایین لب مرز و گاهی تجدیدی حرفای زده شده از دوست و خانواده عدم انگیزه و امید به بهتر شدن و اوضاعی که هرلحظه بدتر می شد و من...جهنم و سه سال تحمل کردم.
پیش دانشگاهی که بودم به خودم قول دادم کنکور تغییر رشته بدم اوضاع ریاضی و فیزیک بهتر شده بود اما هندسه تحلیلی بازهم تموم ساخته های تا الان و ازم گرفت.گریه تو کتابخونه و حرفای معلم جلوی همکلاسیام سال دوم دبیرستان و حس تحقیر شدن هرگز از یادم نمیره.نق
گفته بودی اینجا رو میخونی...
پس همین جا میگم برات... 
از رو در رو گفتن راحت‌تره برام... تو هم هر وقت خوندیش یه ندا بده بهم...
.
میدونی زندگی ماها رو عوض میکنه... همین خود من... همین خود تو...
این بخشی از زندگیه... بخشی از بزرگ شدن ماست... و حتی گاهی انتخاب ماست این تغییرات... 
هر چی که باشه من همیشه سعی کردم احترام بذارم به همه این تغییرات... چون بنظر خودت اینجوری حالت بهتر بود...
ولی من دلم تنگ میشه برای همه اون شور و حال و شوق و ذوقی که داشتی... برای همه حرف زد
سریال “تهران” یا با اصلی Tehran، سریال ضد ایرانی به کارگردانی دانیل سیرکین محصول اسرائیل که در سال ۲۰۲۰ ساخته خواهد شد. این سریال در ژانر هیجان انگیز ساخته شده و قرار است به زودی از  شبکه یازده اسرائیل و توسط سینه فلیکس منتشر شود. در این سریال بازیگران ایرانی-اسرائیلی به ایفای نقش پرداخته اند و زبان آن فارسی و عبری است. حالا تولید این سریال مراحل پایانی خود را می‌گذراند و انتشار پشت صحنه‌ای از این مراحل در تلویزیون رژیم اسرائیل، تلاش برای پر
پیشنهاد می کنیم استفاده از سایه های براق با رنگ سرد را کنار بگذارید به خصوص وقتی سن بالا می رود و به 40سال نزدیک می شود هرقدر پلک ها مات تر باشند، چهره زیبایی بیشتری دارد چون وقتی از سایه ای براق استفاده کنید، چروک های ریز خودشان را بیشتر نشان می دهند. 

بیشتر رنگ هایی مانند بنفش، رنگ هلویی ملایم، خاکستری و. . . برای بیشتر افراد مناسب است اما اگر به دلیل مناسبت خاصی دوست دارید به صورت و چشم های تان جلوه بیشتری دهید، می توانید از یک خط چشم براق اس
بهترین مارک پنکیککدام بهتر میباشد، کرم پودر یا این که پنکیک ؟سوما :در‌حالتی که پوستی کدر و دارنده جوش و همچنین لکهای میراث از جوش دارید و میخواهید آن را برای یک آرایش و پیرایش ملایم و خوشگل فراهم فرمایید بهتر میباشد در آغاز ضد آفتاب فاقد چربی خویش را بزنید، آن گاه از یک کرم پودر خوب که قابلیت و امکان پوشانندگی نیکی دارااست استعمال کرده و تمام نقاط پوست را با آن بپوشانید و با جنبش آهسته ضربه زدن آن را خوب بر روی پوست بخوابانید و در آخر عمل پیر
مدیر دارالقرآن امام صادق(ع) شهر بِن با بیان اینکه هر محله این شهر حکم یک خانه قرآن را دارد، گفت: تمام ساکنان این شهر در فعالیت‌های قرآنی مشارکت پررنگ دارند و تعداد جلسات خانگی محله‌ها برای بانوان به حدود ۷۰ جلسه می‌رسد.
ادامه مطلب
یا مقلب القلوب والابصاریا مدبر اللیل والنهاریا محول الحول والاحوالحول حالنا الی احسن الحال1. متاسفانه سال 98 در جهات مختلف همچین سال مشتی نبود ایشالا آخر کاری مردونگی کنه همینجور که داره میره غم و غصه هاش رو هم برداره با خودش ببره!2. رهبری معظم امسال رو سال جهش تولید نامگذاری فرمودنددر واقع چندین ساله که نامگذاری ها حول مسائل اقتصادی ومخصوصا تولید میچرخه و معلوم میکنه تلاشهای انجام شده نتونسته رضایت ایشون رو جلب کنهو این نیست مگه بخاطر نقش
یه وقتایی آدم دلش واسه یه زندگی پر هیجان و جذاب پر می‌کشه...
یه زندگی اروم، بی دغدغه و قشنگ...
چرا خیلیا فکر میکنن که نمیشه؟!
میشه خیلی هم خوب از آب در میاد
اینطوری شروع کنین:
صبح زود از خواب پاشین و پنجره اتاق خوابتونو باز کنین و یه نفس عمیییق بکشین...زندگیتونو حس کنین ، به خودتون برسین،دندوناتونو تمیز مسواک بزنین
موهاتونو به قشنگ ترین حالت شونه کنین و بعدش به کاراتون بپردازین
حتی اگه کاریو دوس ندارین با عشق بهش نگاه کنین و انجامش بدین
مطمئنم ک
موقع گوش دادن فایل صوتی انگیزیشی مربوط به موسسه ،گوینده از ایمان و باور حرف زد .ایمان و باوری که شاه کلید هر مسیر و موضوعی میشه .
ایمان و باوری که منم بهش معتقدم.
درادامه صحبت هاش ،مثالی زد که خیلی به دلم نشست .
گوینده فایل انگیزشی گفت :اگه به ما بگن شب تا صبح باید داخل اتاقی باشیم  که یه جسد وجود داره، غالب افراد از ترس و دلهره شب تا صبح پلک نمیزنن و ترس  اذیتشون میکنه ، درحالی که همه ما این علم‌ را داریم که جسد هیچ خطر و آسیبی نمیزنه اما موضوع 
فاطمه دلش گرفته....
بازم فهمیدم که خیلیا بهم دروغ گفتن
واقعا خسته شدم...
دیگه نمیدونم بیرون ازین خونه چی رو میشه باور کرد؟

این دومین باره که میفهمم یکی حتی اسمشم دروغ گفته 
نه فقط به من

به خیلی های دیگه....
خوبه که کار مهمی هم باهاش نداشتم
ینی تو زندگیم پررنگ نبود....
اما نمیفهمم چرا بهمون کمک کرد؟
چرا تو مترو هم دیدمش
و چرا یهو غیبش زد؟
چرا اون دسته منو فرستادن سمت اون...و چرا .... اون علائم چی میگفت؟
اون رفتار چی بود؟
چرا کمک کرد؟و برای کمک به ما ب
سریال پایتخت که گویا به هر زور و ضربی از پربیننده ترین سریالهای یک دهه ی اخیر تلویزیون دولتی ایران است، بدی هایی دارد که هر بار کسی قصد طرح آنها را داشته، پشت حواشی مورد علاقه و بعضاً خود ساخته ی عوامل، از جمله خود محسن تنابنده به محاق رفته و تقریبا از دید عمومی جامعه افتاده.

پرداختن به حواشی جالب توجه، هم فرصت طرح هر گونه ایرادی از این نوع که خواهم نوشت را می گیرد، هم به پررنگ تر شدن سریال در دید عموم کمک می کند و هم به تبع آن کمکی به پربینند
سریال پایتخت که گویا به هر زور و ضربی از پربیننده ترین سریالهای یک دهه ی اخیر تلویزیون دولتی ایران است، بدی هایی دارد که هر بار کسی قصد طرح آنها را داشته، پشت حواشی مورد علاقه و بعضاً خود ساخته ی عوامل، از جمله خود محسن تنابنده به محاق رفته و تقریبا از دید عمومی جامعه افتاده.

پرداختن به حواشی جالب توجه، هم فرصت طرح هر گونه ایرادی از این نوع که خواهم نوشت را می گیرد، هم به پررنگ تر شدن سریال در دید عموم کمک می کند و هم به تبع آن کمکی به پربینند
چیزهایی که یک پدر باید به پسرش بگوید.
در گیرودار هزاران هزار مشکل مالی که خانواده‌ها با آن دست به گریبان هستند، پدر تبدیل به فردی شده که وظیفه‌اش تامین مایحتاج اعضای خانواده است. هر چقدر پدر از خانه و خانواده دورتر می‌شود نقش مادر در تربیت فرزند پررنگ‌تر می‌شود.
ادامه مطلب
با اکراه شروع به مطالعه کردم. روزها در کیف با خودم به محل کار بردمش...
تا روزی هوس مطالعه به سرم بزند ولی حربه خوبی نبود...
قرنطینه نوروز 99، من باب همه گیری کرونا یا همان کویید 19، بهانه خوبی شد برای شروع کتاب.
کتابی که به محض شروع، میل به مطالعه و اتمام آن، شعله ور شد. 
نثری خوب، روان و عالی و داستانی که مخاطب را تشنه تا انتهای ماجرا میکشد و می برد. 
فراز و نشیب زندگی احمد، مزید بر جذابیت داستان است.
کتابی که بر خلاف کتاب هایی از این دست، از نظریه پر
بهترین مارک کرم پودریه خرده از کرم پودر قابل انعطاف را روی سطح صافی مانند یک دستمال یا این که یک آینه ریخته و به آرامی با یک برس قابل انعطاف به پوست بمالید.بنابراین میتوان به طور یکسان و صحیح از آن بهره برد و معیار آن را کنترل کرد.( یا این که )کرم پودر را روی اسفنج مقداری می ریزید و روی تمام چهره پخش میکنیم تا تماما یک دست شود بعد از آن پشت آن بدون شک پودر بیرنگ را با براش یا این که اسپانج منحصر به فرد پودر روی تمام چهره استعمال کنید. این سبب می شو

"اولین ها همیشه ماندگارند" قانون خاطرات می گوید هر
چیزی را که برای اولین بار در زندگی تجربه می کنیم،در ذهنمان تبدیل به یک حفره ی عمیق
می شود،حفره ای که هرگز جایش با هیچ خاطره ی دیگری پر نخواهد شد... اولین ها هر چقدر
هم کهنه و قدیمی باشند در ذهنمان حک شده اند... آنقدر پررنگ هستند که تمام تکرار های
بعد از آن هم نمی توانند خاطراتش را کمرنگ کنند...درست مثل اسم معلم کلاس اول که در
ذهنمان پررنگ تر از معلم های دیگر است...!
اولین ها علایق و نفرت های ما را م
از فضای مجازی و همه آدم هایش دل کنده ام. آدم های مجازی به واسطه احساس نزدیکی ای که با آن ها می کنی، همیشه حرف هایشان محکم تر و پررنگ تر در ذهنت نقش می بندد اما تمرین کردم دقتم را در مواجهه با کتاب بیشتر کنم تا این مسئله رفع شود. که همین تنها نخ باقی مانده که من را وصل می کرد هم پاره شود. آدم تنها بهتر است تنهایی اش را یک جور درستی سر و سامان بدهد تا در زندگی واقعی با آدم هایی که شبیه به او تنها بوده اند وقت بگذراند. این روند را ترجیح می دهم. نه اینکه
ژوزیِ عزیزم
این روزها برای نوشتن هر چیزی تو را صدا می‌زنم و سعی می‌کنم که مونولوگ‌های ذهنی‌ام را تبدیل به دیالوگی با تو بکنم. حرف زدن با تو آنقدر خوب است که حتی وقتی پس از مطرح شدن مشکلات و مثل همیشه پیدا نشدن راه حل برایشان، باز هم حس می‌کنم گرهی از هزاران گره‌ی کلاف سردرگم زندگی‌ام با حرف‌های تو و یا اگر دقیق‌تر بخواهم بگویم، با صدای‌ تو باز شده‌اند.
این روزها مشکلم نوشتن است. توی سرم ده‌تا ایده می‌چرخد برای نوشتن و برای هر کدامشان ه
این روزها که اینترنت تمامی افراد جامعه رو درگیر کرده نقش بازی آنلاین بین افراد خیلی پررنگ تر و زیاد تر شده . بازی آنلاین تراوین هم که یکی از بازی های قدیمی و پرطرفدار آنلاین بین کاربرا هست از این قاعده مستثنی نیست .
شما تو تراوین میتونید دهکده خودتون رو بسازید و بین بقیه کاربرا نفر برتر باشید .
ورژن جدید بازی تراوین با عنوان دنیای اساطیر تو ایران راه افتاده که ورژن تراوین اسپید هست که شما میتونید با سرعت خیلی بالا به بازی بپردازید
و برنده جو
این روزها که اینترنت تمامی افراد جامعه رو درگیر کرده نقش بازی آنلاین بین افراد خیلی پررنگ تر و زیاد تر شده . بازی آنلاین تراوین هم که یکی از بازی های قدیمی و پرطرفدار آنلاین بین کاربرا هست از این قاعده مستثنی نیست .
ورژن جدید بازی تراوین با عنوان دنیای اساطیر تو ایران راه افتاده که ورژن تراوین اسپید هست که شما میتونید با سرعت خیلی بالا به بازی بپردازید
و برنده جو
و برنده جو
این روزها که اینترنت تمامی افراد جامعه رو درگیر کرده نقش بازی آنلاین بین افراد خیلی پررنگ تر و زیاد تر شده . بازی تراوین هم که یکی از بازی های قدیمی و پرطرفدار آنلاین بین کاربرا هست از این قاعده مستثنی نیست .
و برنده جوایز نفی
و برنده جو
در بین کشورها خصوصا حوزه خاورمیانه یکسری قوانین نانوشته وجود داره که مختصر اشاره ای به این قوانین رو در همین پست میتونید بخونید ،
1: علیه کوردها بودن ،یکی از اصلی ترین قوانین نانوشته دولتهای خاورمیانه ست.
2: این موضوع دیگه کلیشه ای شده،که همه منازعات سیاسی و نظامی بین کشورها در خاورمیانه نهایتا به ضرر کوردها منتج به نتیجه میشود.
3: کافیست پای کوردها به میان کشیده شود تا کشورهایی که تا دیروز علیه یکدیگر شاخ و شانه کشیده اند به یکباره متحد گر
اگه شبیه ساز و بیلدت طول کشید تو گریدل پروژه (نه گریدل اپ)
برو دو تا jcenter()
نوشته بکنش mavenCentral()
allprojects {
repositories {
google()
jcenter()

}
}

activity main xml:
Relative Layout
Linear Layout vertical horizental
android:text="@string/my_name"
component tree
android:paddingLeft="15dp"

android:layout_alignParentLeft="true"
android:layout_alignParentStart="true"
android:textSize="30sp"
android:textColor="#aaaa0b00"

دو رقم سمت چپ آلفا opacity =شفافیت ۰۰ نامرئی ff پررنگ (پیش فرض)
استفاده از یک چیز در جاوا
یا استاتیک است یه رفرنس ازش می گیریم
یا نیست یه instance ازش باید دا
چند روزیست که مرشد و مارگاریتای میخائیل بولگاکف را به اتمام رسانده‌ام؛ رمانی که در ابتدا تیراژ بالا، تعریف و تمجیدها و شهرتش باعث جذابیت آن، و مقدمه و نقدهای مختلف کتاب که تکیه بر عبارت "رمان فلسفی و اجتماعی" دارد کنجکاوی‌ام را برانگیخت اما در ادامه‌ نثر و داستان قوی ، توصیفات به‌جا، پیوستگی داستان‌ها و از همه مهم‌تر تعلیق‌هایی که مخاطب را تا فصول انتهایی کتاب مشتاق و کنجکاو نگه می‌دارد عوامل کشش‌ آن بود.
کتاب با روایت قرار بزدومنی شا
در طول دوران زندگی یه آدمایی هسن که خیلی دوسشون داری،بهشون احترام
میزاری و برات یه قهرمانن...
با خودت میگی اگه یه روز نباشن چطوری باید ادامه بدی....
بعد به یه جایی میرسی میبینی اون آدمو دیگه نمیشناسی،برات شده یه غریبه.
دست و پا میزنی شاید برگردی به همون روزا،اما هرچی بیشتر میری جلو اون
احساس غریبه بودن بیشتر برات پررنگ میشه
دیگه دلم نمیخواد دست و پا بزنم برای برگشتن...قبول میکنم اون چیزی که داره
اتفاق میفته ،بدون هیچ واکنشی.
شاید دلم قبول نکنه
با عرض سلام خدمت بینندگان وبلاگ ما
ما به تازگی این وبلاگ را راه اندازی کرده ایم بزودی با حمایت های پررنگ شما رتبه بالایی خواهد گرفت.
اگر سوالی از این مجموعه بازیها دارید به amirmahdipanahi009@gmail.com ایمیل بزنید.
کارشناسان حتما به سوالات پاسخ خواهند داد. اگر پاسخ را زود دریافت نکردید تا 48 ساعت دیگر حتما پاسخ داده خواهد شد. 
اگر جواب سوال شما نبود کارشناسان شرکت Firefly Studios به سوالات شما پاسخ خواهند داد پس نگران نباشید.
با تشکر. مدیریت محترم وبلاگ امیرمهدی
آرایش مناسب برای چشمان قهوه ای آرایشی است که هم چشمان را درشت نشان بدهد و هم آنها را درخشنده تر نشان بدهد. انتخاب رنگ پایه و سایه برای چشمان کار خیلی دشواری نیست. رنگ هایی مانند قهوه ای، آبی و طلایی و صورتی از نوع پررنگ و کمرنگ آن موجب ایجاد تقابل در چشمان می شود. در حقیقت ته رنگ سرد موجب تضاد با گرمی ته رنگ چشمان می شود و درخشش آن ها را چند برابر می کند. برای سایه های آبی و بنفش، بهترین تون گوجه ای یا آبی، است. استفاده از خط چشم مشکی موجب درخشش چش
ریمل ها در واقع روکشی برای مژه ها هستند که باعث پررنگ تر دیده شدن آن و افزایش حجم و طول آنها می‌شوند. از این ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند و مناسب حالت خاصی از مژه هستند ، می شود اینطور گفت که هر فرد باید با توجه به نیاز ظاهری خود ریمل مناسب را انتخاب کند. بهترین ریمل حجم دهنده خوب که بتواند علاوه بر حجم مژه ها طول آنها را نیز افزایش دهد می تواند مناسب ترین گزینه برای انتخاب یک ریمل منحصر به فرد باشد. در ادامه با ویژگی های یک ریمل خوب آشنا ش
با ایجاد هویت واحد فلسطینی منسجم‌تر قطعاً شکل‌گیری هویت واحد ملی برای اسرائیل، ممکن نخواهد بود و از این طریق جامعه اسرائیل شاهد دچار تشدید بحران هویت خواهد بود. همچنین می‌توان انتظار داشت که با پررنگ شدن این شکاف‌ها در آینده حتی شاهد فروپاشی درونی این رژیم جعلی بود.
ادامه مطلب
دیدین بعضی آدم‌ها شمارو دوست دارن و بعد که میفهمن شما هم دوستشون دارین از ریتم خارج میشن؟ خب من این حالت رو نه تنها در خیلی ها دیدم بلکه خیلی اوقات به بازی گرفتم.
خودم کمتر وقتی این جور آدم بودم. در واقع یک پوشه دارم توی قلبم از نام آدم‌هایی که حس می‌کنم دوستم دارند و برایشان اعتبار ویژه در نظر میگیرم. چون بالاخره باید فرقی بین آن‌هایی که هیچ وقت حسی به من نداشتن و بقیه باشد حتی اگر گاهی حس میکنم احمق، پیش پا افتاده یا سطحی هستند. در نهایت یک
خیلی سخت است که هدیه ای به تو داده شود و مدتی بعد آن هدیه از تو پس گرفته شود و تو فکر میکنی که چرا و این علامت سوالی پررنگ،در زندگی ات میشود.ولی به مرور و گذشت زمان میفهمی که قرار نیست تمام هدیه ها تا ابد برایمان بمانند و شاید آنها آمده اند تا مسیر زندگی مان را تغییر دهند و تو باید آنقدر خوشبخت و خوش شانس وبرگزیده باشی که خدا چنین هدیه با ارزشی به تو داده و قطعا هر چیز باارزشی، بهایی دارد و من آن بها را، با گذر از مسیری سخت و نگاه ها و آزارهای پر ا
رقابت در بین هتل ها از همان ابتدا وجود داشته
ولی با آمدن رزرو اینترنتی این مسئله پررنگ تر شده است. با ارائه ی خدمات بیشتر و
بهتر همراه با تصاویر جذاب در وب سایت های رزرو هتل، سعی در جلب توجه بیشتر و پیشی
گرفتن از رقبا دارند. شما هم به عنوان یک گردشگر با رزرو هتل در این وب سایت ها کمک
به پیشرفت هتل ها می کنید که این به نفع خود شما هم هست و در سفرهای بعدی جدای از خدمات
بهتری که دریافت می کنید، لذت بیشتری هم خواهید برد.
یه سینی بهارنارنج آورده می گه تمیزشون کن می خوام عرق بهارنارنج بگیرم. یه مشت برمی دارم، بو می کنم و می گم بوی شمال پارسالو می ده. بوی سفر با هما و سمانه اینا.
اون روز که درس حواس پنجگانه رو می دادم گفتم قشر مخ اونجاییه که می تونه عطرهای مختلفو تشخیص بده. در واقع عطرها، آدما رو فرو می کنن تو مغزمون.
هنوز وقتی سوار یه ماشین نو میشم یه شخص خاص تو ذهنم پررنگ میشه.
بوی عطر نقل منو یاد عمو میندازه.
بوی فالوده یاد باباجون.
و بوی نون داغ یاد بابا.
حتی گاهی
مصرف قطره آهن: مصرف قطره آهن سبب می شود که رنگ مدفوع نوزاد سبز شود.مصرف شیر خشک: مصرف شیر خشک هم دلیل دیگری برای سبز بودن رنگ مدفوع نوزاد است و این بخاطر آهن موجود در شیرخشک اتفاق می افتد.غذای کمکی: کودکان ۶ ماهه و بالاتر که خوردن غذای کمکی را شروع کرده اند بیشتر مدفوع سبز دارند که ویتامین های موجود در غذا مسبب این اتفاق هستند. در نتیجه، مدفوع از رنگ زرد خارج شده و به سبز پررنگ تبدیل میشود.اشکالات خفیف: هنگامی که کودک بیمار باشد، تغییر رنگی در م
اگه میخواید بدونیو حالتون واقعا خوبه یا بده شب ها به درونتون نگاه کنید! شبها همه چیز پررنگ تره.تمام حس های خوب و بدی که در طول روز باهاشون مواجه شدی یا ازشون فرار کردی شب ها پرررررر رنگ میشن.
و من فهمیدم که امروز عصبانی بودم.بماند
از این که بگذریم
باید بگم که ....
دارم کتاب نیمه ی تاریک وجود رو میخونم.پذیرش نفرت در برابر عشق ، شجاعت در برابر ترس ، قناعت در برابر حرص و ...
این که بدونیم هرررررگونه حسی که داریم و هرگونه بخش وجودی و شخصیتی که داریم ، چ
دیشب ایران مال بودم.به بهانه برگزاری نمایشگاه کیف و کفش چرم و الخ...ضمن نقد جدی به تبلیغات گسترده این نمایشگاه کذایی که علی الظاهر فقط برای حضور پررنگ مردم جهت بازدید از پروژه عظیم (به معنای واقعی)، ایران مال بود، باید گفت...غالب مردم، علی رغم آنچه تبلیغات می شود و می شنویم و به نظر می رسند، مذهبی هستند، الحمدلله...چرا؟مشت نمونه خروار. سر صلوه مغرب، همه نمازخانه های ایران مال، مالامال از انواع آدم ها بود. از فکل زده سه تیغ تا ریشوی دمپایی پوش. جا
این سوال برام پررنگ تر می‌شه که چرا قدیس‌نمایی باید حکومت رو بخواد، وقتی که حتی حدس بزنه به جماعتی زیر پرچمش ظلم می‌شه، اصلا چرا سنگ نجات‌دهنده رو به سینه بزنه؟البته این سوال‌هام اگه اون صفت قدیس‌نما توشون نبود پاسخ راحتی داشت، مثلا خیلی راحته بفهمی چرا یک فرد با ساختن یک امید، یک دورنمای موهوم، به مردم حکومت می‌کنه. چون این راحت ترین راه برای مکیدن جماعته، آرمانی نه قابل دستیابی و نه شفاف، بل متکی به زمانی نامعلوم. مشخصه چرا حکومتی که
یکی از بی‌شمار ایراداتی که در خودم می‌بینم، این‌ئه که می‌دونم شبکه‌های اجتماعی [ اعم از اینستاگرام و توییتر ] باعث ازهم‌گسیختگی روان‌م می‌شن، ولی باز به فعالیت درون‌ش ادامه می‌دم. 
و اما مهم‌ترین چیزی که این شبکه‌ها رو [به ویژه توییتر] برام خطرناک می‌کنه، حجم پیام‌های پر از نفرت‌ئه. و مهم‌تر از همه نفرت از خودمون و چیزی که هستیم. 
شاید بدون اغراق این صفت تمام آسیایی‌های مقهور غرب باشه. ما به شدت اهل «خودتحقیری» هستیم. اخبار بد رو پر
فصل ها در حال تغییر هستند و خوبه که روند آرایش روزانه خودتون رو هم کمی تغییر بدید و متناسب با فصل آرایش کنید تا زیبایی شما به بهترین شکل ممکن دیده بشه. رژلب یکی از مواردی هست که حتی اگر آرایش خیلی زیادی هم بر روی چهره نداشته باشید هم مایل به استفاده از آن هستید وحتما رنگ های مختلفی از رژلب رو دارید.

رژلب زرشکی پر رنگ از برند NARS
نام محصول: Audacious Lipstick in Bette
یکی از ساده ترین راه هایی که میتونید آرایش تابستانی رو تغییر بدید و یک آرایش پاییزی جذاب
انتخاب بهترین مدارس در گروی شناخت شما با ویژگی های بهترین مدارس است “
ویژگی های بهترین مدارس ابتدایی ( دبستان )

در جوامع توسعه یافته آنچه در سال های ابتدایی حضور دانش آمور در مدرسه پررنگ تر جلوه می کند ، تربیت اجتماعی و فردی دانش آموز است و نهتربیت علمی . احتمالا درمورد مدارس ژاپن یا فنلاند شنیده اید که در سال های ابتدایی ، نظام نمره دهی ندارند و تمرکزشان روی مهارت های فردی و اجتماعی است ( که تحت عنوان EQ شناخته می شود ) . البته که آموزش پرورش
بعد از صمیمیت، هویت مسئله‌ی دیگری است که دغدغه‌ی این روزهایم شده. به خصوص در برخورد با افراد مختلف با انعطاف‌پذیری وصف نشدنی، مثلا Meredith آمریکایی که با همسر هندی‌اش در هلند زندگی می‌کنند (کشور سوم) یا Olina اهل جمهوری چک که با همسر سوئدی‌اش سال‌ها در دوبی زندگی کرده و پسر کوچکش هلند به دنیا آمده.
برای منِ ایرانی که در جایی بزرگ شده‌ام که حتی ازدواج بین قومی هم کمتر مرسوم است (مثلاً کرد‌ها با ترک‌ها...)، یا بهتر است بگویم ترجیح نیست، سئوال اس
استاد ملکیان در باب رمز موفقیت های علمی و معنوی علامه طباطبایی صاحب تفسیر المیزان چنین می گوید:
موفقیت های معنوی علامه بسیار بیشتر از آثار ارزشمند علمی ایشان است. در واقع او از حیث معنوی مقامات بالایی را کسب کرده و فضایل الهی را در خود جمع داشت.
شاید بتوان رمز موفقیت ایشان را در چند جمله خلاصه کرد:1. علامه تنها به امور ضروری زندگی می پرداخت. و در مورد موارد غیر ضرور به اتلاف وقت و هزینه مایل نبود.2. او هرگز خود را با دیگران مقایسه نمی کرد. بلکه تن
استاد ملکیان در باب رمز موفقیت های علمی و معنوی علامه طباطبایی صاحب تفسیر المیزان چنین می گوید:
موفقیت های معنوی علامه بسیار بیشتر از آثار ارزشمند علمی ایشان است. در واقع او از حیث معنوی مقامات بالایی را کسب کرده و فضایل الهی را در خود جمع داشت.
شاید بتوان رمز موفقیت ایشان را در چند جمله خلاصه کرد:1. علامه تنها به امور ضروری زندگی می پرداخت. و در مورد موارد غیر ضرور به اتلاف وقت و هزینه مایل نبود.2. او هرگز خود را با دیگران مقایسه نمی کرد. بلکه تن
امشب حال و احوالم یهویی چند درجه تیره شده
یاد اشتباهی که کردم و کسی که نباید یادش میفتادم افتادم.
هر کسی تو زندگیش دوران جاهلیت داره و شاید لکه های مسخره ای هم داشته باشه اما نمیدونم چرا لکه های من پررنگ ترن :/ و چرا تو یکی از حساس ترین سن هام (۱۴-۱۵ سالگی) باید اتفاق میفتاد؟ -_- راجعش به همه تقریبا جز چند نفر دروغ گفتم اگر کسی سوال بپرسه حتی الان ، باز هم دروغ خواهم گفت تا موقعی که تو ذهنم حک بشه که اصلا همچین اتفاقاتی وجود نداشته.
سال ۹۵ سالی بود ک
انواع رژ گونهرژگونه‌ها تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارند و به راحتی می‌توان با گریم و آرایش حالت گونه‌ها را تغییر داد و چهره را برنزه کرد که این‌کار این روزها محبوبیت زیادی بین خانم‌ها دارد.انتخاب رژگونه کار ساده‌‌ای نیست و خیلی از خانم‌ها هیچ آشنایی خاصی با آن ندارند و گمان می‌کنند رژگونه تاثیری در آرایش برنزه ندارد.رژگونه ها به شکل موس، رنگیزه ای، پودری، کرمی و چسبان وجود دارند. اگر پوست تان معمولی یا خشک است، رژگونه هایی به فرم موس
راهکار های وسیع کردن لب ( پر رنگ کردن لب )وسیع کردن لب دربرگیرنده یکسری راهکار خانگی و طبابت جهت پر رنگ کردن لب به طور دایم یا این که موقت میباشد.
مالامال و گوشتی بودن لب ها یکی ترازو های زیبایی فیس میباشد ولی خیر دربین همه اشخاص .
واقعیت این میباشد که زیبایی چیزی تماما نسبی میباشد و هر شخص تمجید ویژه خویش را از زیبایی چهه داراست .
با این اکنون در دانش زیبایی شناسی صورت وسیع شدن لب ها از واحد سنجش های واضح برای فیس متناسب میباشد .
بهترین مارک رژل
می‌خواهیم قدم به دنیای زیبایی‌ها بگذاریم. یک دنیای شگفت انگیز که بی شباهت به سفر در زمان نیست. چرا سفر در زمان؟ چون میکاپ و آرایش عروس علمی است که چهره شما را آنقدر متفاوت می‌کند که گویی از زمان دیگری آمده‌اید. اگر شما هم به زودی عروس می‌شوید، بهتر است از الان به فکر میکاپ و آرایش روز عروسی خود باشید. به مدل آرایش صورت عروس ، موها و ابروها، پوست و لب خود فکر کنید. اما قبل از هر کاری، ابتدا مد روز در حوزه میکاپ و آرایش عروس را مطالعه کنید. سبک
متاسفم که سرزمینم بیشتر از هنر و هنرمند به کارگر احتیاج داره! 
کارگر هایی که بتونن از ویرانه ها خونه بسازن 
دارم به این فکر می کنم که ما بیشتر از اون چه که فکرشو می کنیم به جامعه مون وابسته ایم. جامعه مون می تونه تعیین کنه ما کجا باشیم و کدوم بخش از وجودمون پررنگ بشه
البته که خودمون هم موثریم اما زمونه ای که توش زندگی می کنیم و جامعه مون خیلی تاثیرگذاره
من نمی تونم یه اتاق امن برای خودم بسازم و فراموش کنم بیرون از اتاقم آشوبه
نمی تونم آدم هایی ک

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها